Zažít seriál (LOST)
Zažít seriál (LOST)

Prožijte seriál LOST na vlastní kůži

Rádi byste si zahráli ve Sci-fi filmu nebo seriálu? Baví vás řešit různé situace a máte rádi napětí? Vydejte se na ostrov plný záhad a dobrodružství. Nezapomeňte vzít s sebou svoje přátelé, abyste si užili větší zábavu.

Po příjezdu na místo si nejdříve zahrajete deskovou hru, ve které vám budou vysvětleny veškeré podmínky a pravidla. Jako první si zahrajete o postavu, kterou budete představovat. Seznámíte se s její povahou a charakteristikou.

Po odehrání deskové hry a ujasnění veškerých pravidel, se společně vydáte do terénu. Zde již začíná opravdová hra.  Vyzkoušíte si různé herní situace, na které jste mohli narazit při deskové hře. Uvidíte sami, jak vám půjde spolupráce s vašimi přáteli nebo zda se rozdělíte na několik skupinek.

Celý tento zážitek trvá jeden den a je vhodné si přinést pohodlné oblečení, včetně pevné obuvi do přírody. Také zde záleží na počasí, proto je vhodné si zážitek předem rezervovat a pracovníci vás včas informují a datu konání. Abyste na tento den nezapomněli, vezměte si s sebou fotoaparát.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
dovednosti
80%
zkušenosti
90%
zručnost
82%
pro dospělé
100%
pro muže
100%
nadšení
71%
adrenalin
74%
náročné fyzicky
86%
náročné psychicky
47%

Mohyn
pro muže 100%
pro dospělé 100%
zručnost 91%
zkušenosti 100%
dovednosti 76%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.